Evlenmek isteyen Bayan İlanları

Sevim

Evlilik

Sevim / 27 Yaş / Trabzon /
Nevin

Huzurlu ve mutlu yuva kurmak istiyorum

Nevin / 25 Yaş / Giresun /
Aşkı arayan

İstanbuldan Sadece evlilik düşünenler yazsın

Aşkı arayan / 39 Yaş / İstanbul /
Deniz555

35 yasindayim 1 evlilik yaptim cocugum yok

Deniz555 / 35 Yaş / Samsun /
Lale78

beni sevicek sahiplenicek bir erkek arıyorum

Lale78 / 41 Yaş / İstanbul /
Deniz55

bir evlilik yaptim cocugum yok

Deniz55 / 35 Yaş / Samsun /
Cicek

niyetim evlilik

Cicek / 26 Yaş / Ankara /
Şermin

Nasipse evlilik olsun

Şermin / 36 Yaş / Edirne /

Kimse yapayalnız bir dünyada yaşamak istemez, herkesin bir hayali var. Genelde bayanlar omzunu yaslayabileceği güveneceği biri ararken erkekler ise ona sadık kalacak hayat boyu yanında çocuklarına anne olacak bir bayanı ararlar.

Evlilik ise iki tarafın anlaşmasıyla meydana gelir.

Bekar veya dul bayanım evlenmek istiyorum artık ikinci baharımda mutluluğu tatmalıyım düşünenlerde burada.

Bekarlıkta ki gibi herşeyi kendine göre ayarlamazsın artık senin bir ailen ve haliyle sorumlulukların var. 

Televizyon programlarında hep duyarız 40-50 yılldır evli olanları ve hep imrenmişizdir. İşte o büyük mutluluğun sırrı hep alttan almakla anlayışlı olmaktan geçiyor. Her zaman ben haklıyım demek yerine benimde hatalarım olabilir diyenlerin kazandığı bir müessesedir.


Ve örnek olmaktır. Evlatlarınıza örnek anne baba olabilmek için ilk önce aranızda nasıl anlaştığınızı onlara göstermelisiniz.

Tabi ki şimdi daha evlenmeden bunları bilmenin bir önemi yokmuş gibi gözükebilir ama sevgili olmadan veya bir ilişkiye başlamadan önce bu hassas konularda azami düzey bilgi sahibi olmak gerekiyor.


Sitemiz de ciddi evlilik ilanlarına yer veriyoruz. Samimi olmayan ve iki satır yazıyı yazamayan kişilerin ilanlarını siliyoruz. 

Şimdi neden evliliğin öneminden bahsettiğimi daha iyi anlamışsınızdır. 

Bayanlar bu konuda yeterince dengeli ve dürüst davranıyor ama erkekler tam tersi selam naber tanışalım mı? diyerek yazıp bitiriyor.

Senin adın, yaşın, yaşadığın şehir, işin, nasıl birisin? hiç biri yok. 

Anlamıyorlar ki bir kadın önce güven ister güvenmek ister. Senin fotoğrafına bakıp kalbini okuyacak değil ya! Tabi ki tanıtacaksın. 

İlan ver bölümüne büyük puntalarla kendinizi tanıtmadan ilan göndermeyin onaylanmaz yazdıkça biz hala o yazıyı bile okuma gereği duymayanlar var.

Ankara izmir Bursa istanbul gibi büyük şehirlerde yaşayanlar tempolu ve stressli yaşamlarının yanında vakit yetiremiyor ve soluğu internette evlilik sitelerinde alıyor.

 Evlenmek isteyen bayanlar bu tür kişilere dikkat etsinler ve biz ilanları ne kadar özenle seçip onaylasakta kimseye para göndermeyin. Tanımadan kişisel bilgilerinizi açık etm