Evlenmek isteyen Bayan İlanları

Aleyna Kandemir

Mutlu bir yuva kurmak istiyorum

Aleyna Kandemir / 28 Yaş / Bursa /
Hande Öztürk

Dul Bayanım Evlenmek istiyorum

Hande Öztürk / 40 Yaş / İstanbul /

Kimse yapayalnız bir dünyada yaşamak istemez, herkesin bir hayali var. Genelde bayanlar omzunu yaslayabileceği güveneceği biri ararken erkekler ise ona sadık kalacak hayat boyu yanında çocuklarına anne olacak bir bayanı ararlar.

Evlilik ise iki tarafın anlaşmasıyla meydana gelir.

Bekar veya dul bayanım evlenmek istiyorum artık ikinci baharımda mutluluğu tatmalıyım düşünenlerde burada.

Bekarlıkta ki gibi herşeyi kendine göre ayarlamazsın artık senin bir ailen ve haliyle sorumlulukların var. 

Televizyon programlarında hep duyarız 40-50 yılldır evli olanları ve hep imrenmişizdir. İşte o büyük mutluluğun sırrı hep alttan almakla anlayışlı olmaktan geçiyor. Her zaman ben haklıyım demek yerine benimde hatalarım olabilir diyenlerin kazandığı bir müessesedir.


Ve örnek olmaktır. Evlatlarınıza örnek anne baba olabilmek için ilk önce aranızda nasıl anlaştığınızı onlara göstermelisiniz.

Tabi ki şimdi daha evlenmeden bunları bilmenin bir önemi yokmuş gibi gözükebilir ama sevgili olmadan veya bir ilişkiye başlamadan önce bu hassas konularda azami düzey bilgi sahibi olmak gerekiyor.


Sitemiz de ciddi evlilik ilanlarına yer veriyoruz. Samimi olmayan ve iki satır yazıyı yazamayan kişilerin ilanlarını siliyoruz. 

Şimdi neden evliliğin öneminden bahsettiğimi daha iyi anlamışsınızdır. 

Bayanlar bu konuda yeterince dengeli ve dürüst davranıyor ama erkekler tam tersi selam naber tanışalım mı? diyerek yazıp bitiriyor.

Senin adın, yaşın, yaşadığın şehir, işin, nasıl birisin? hiç biri yok. 

Anlamıyorlar ki bir kadın önce güven ister güvenmek ister. Senin fotoğrafına bakıp kalbini okuyacak değil ya! Tabi ki tanıtacaksın. 

İlan ver bölümüne büyük puntalarla kendinizi tanıtmadan ilan göndermeyin onaylanmaz yazdıkça biz hala o yazıyı bile okuma gereği duymayanlar var.

Ankara izmir Bursa istanbul gibi büyük şehirlerde yaşayanlar tempolu ve stressli yaşamlarının yanında vakit yetiremiyor ve soluğu internette evlilik sitelerinde alıyor.

 Evlenmek isteyen bayanlar bu tür kişilere dikkat etsinler ve biz ilanları ne kadar özenle seçip onaylasakta kimseye para göndermeyin. Tanımadan kişisel bilgilerinizi açık etmeyin. internet ortamındayız, iyi niyetli olanlar kadar art niyetliler de bulunuyor.

Şüpheli gördüğünüz profilleri şikayet edebilirsiniz.

Evlenmenin de yaşı yoktur. Yaşım 40 oldu artık bana kimse bakmaz diye düşünmeyin. Belki de siz gibi hala gönlünün sultanını bulamayanlar vardır.  

Özellikle istanbul,ankara izmir, bursa gibi büyükşehirlerde evlilik siteleri aracılığıyla evlenenler fazlalıkta, sebebine gelince kalabalıklar içinde yalnızlık çekenler var. 

Yuva kurmak istiyorum niyetim ciddi diyen herkesin tamamen ücretsiz ve hiçbir zaman ücretli olmayacak üstelik üyeliksiz olarak profil yayınlayabilirsiniz.

Son sözümüz ise; Yaşım geçti artık evlenmem lazım diye düşünceye kapılıp mutsuz bir yuvaya kapı açmayın. Unutmayın anlaşamadığınız biriyle yaşamak size mutluluk değil ızdırap olur. Ve burası tanışma sitesi, tanışın görüşün bir daha tanımaya çalışın sonra anlaşın ve nikah masasına öyle oturun. 1 günde 1 ayda kimse kimseyi tam manasıyla tanıyamaz. 

Kadınlar özellikle bu devirde sabit geliri olmayan bir erkek ile bir gelecek düşünmüyor. Mesleği olan erkekler özellikle doktorlar,avukatlar,polisler,subaylar (askerler), Kamu personeli ve devlet memuru olanlar bir adım önde oluyor, tabiki yakışıklı erkeklerde listeye dahil edilebilir. Doğudan batıdan karadenizden egeden trakyadan yurdumun tüm bölgelerinden evlenmek için sitemizi ziyaret eden arkadaşlar elit ve ücretsiz bir ortam oluşturmak için çabaladık. Artık yalnızlıktan bıktım bana uygun var mı deme gel ilan ver bul evlen!

Her ilden ilçeden size uygun eş adayını bulun ve bizi nikahınıza çağırın